KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12667267
nr 1266 7267
Olle Hagdahl
(1910-1991), Sverige
Oljemålning, Trappa. Signerad, daterad -66. Olja på duk, 51x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juli 2019
kl 18:13:39
17/7 18:39:31
Olle Hagdahl
Läs mer om Olle Hagdahl